Muscat Tayyare Fabrikası'ndan haberler

Abi senin beklediğin ne idi ? :rolleyes: Araya uzun zaman girince ben unuttum da :lollol::lol:

Açıkçası ben de pek emin değilim abi, 262 diyor ipucu veriyor ama ortada o kadar çok 262 var ki emin olmak zor. Ona yapacağım bir plastik maket var malum, onu bekliyor olabilir ama bir yandan da acaba senin plastik makete mi göz dikti diye düşünmeden de edemiyorum :lol::lollol:

İlle de uğraşmam gerek! Unutmuş olanlara gelsin:

Hale bak, ne günlere kaldık... Forumda bir konuyu bulup, adresini seçip kopyalayıp buradaki mesaja yapıştırmak gibi bir işlemi "uğraşmak" olarak nitelendiren birisi, sıfırdan bir model tasarlayıp, üretip uçar hale getirmeyi sanki iki günlük işmiş de ihmal ediyormuşuz yapmıyormuşuz gibi lanse ediyor!!! pes diyorum pessss, daha da bişey demiyorum ;D:lol::evil:

Mehmet abi benim anladığım kadarıyla konunun tamamen unutulmasına sitem ediyor Deniz abi :D Konudaki son mesajın üzerinden 4 ay geçmiş :)

Sen çok toysun, göremiyorsun burada dönen olayları ve gayet iyi niyetli bir şekilde yaklaşıyorsun :) Oysa ki ben tüm bu "sitem"lerin altında yatan gerçek nedeni biliyorum, Sümer abiyi örnek alıyor kendisine! Aslında o da çok iyi biliyor ki ortada hiçbir paylaşım olmasa bile benim beynimin arka planında harıl harıl fabrika çalışıyor, tilkiler koşturuyor, tasarımsal ve mühendislik sorunları bir bir çözülüyor, üretim yöntemleri değerlendiriyor hazırlık yapılıyor. Böyle uzun sessizlik dönemlerinden sonra mutlaka bir aksiyon gelir önemli adımlar atılır inşaat ilerler. Sonra ne olacak biliyor musun, paylaşımlar gelmeye başlar başlamaz diyecek "ben dürtmesem hiçbir şey olmazdı!" ;) Şimdi anladın mı gerçek niyetlerini ;D

Sen çok toysun, göremiyorsun burada dönen olayları ve gayet iyi niyetli bir şekilde yaklaşıyorsun :) Oysa ki ben tüm bu "sitem"lerin altında yatan gerçek nedeni biliyorum, Sümer abiyi örnek alıyor kendisine! Aslında o da çok iyi biliyor ki ortada hiçbir paylaşım olmasa bile benim beynimin arka planında harıl harıl fabrika çalışıyor, tilkiler koşturuyor, tasarımsal ve mühendislik sorunları bir bir çözülüyor, üretim yöntemleri değerlendiriyor hazırlık yapılıyor. Böyle uzun sessizlik dönemlerinden sonra mutlaka bir aksiyon gelir önemli adımlar atılır inşaat ilerler. Sonra ne olacak biliyor musun, paylaşımlar gelmeye başlar başlamaz diyecek "ben dürtmesem hiçbir şey olmazdı!" ;) Şimdi anladın mı gerçek niyetlerini ;D

"Arka tarafta" çalışan fabrikada neler oluyor? Tasarımsal ve mühendislik problemleri bir bir nasıl çözülüyor? Geliştirme-iyileştirmeler nelerdir?
Tam olarak da bunları merak ediyoruz!
Ortaya bir konu açıyorsun, herkesin (başta benim) ağzına bir parmak bal çalıyorsun, sonra kaybolup, "yok efendim elektrikler kesikti çalışamadım" modunda alakasız şeylerle oyalıyor ve oyalanıyorsun!
Hatırlatmayı önüne koyunca da bıdı bıdı....
NERDE BU DEVLET? HAKKIMIZI İSTERİZ! EYYY FORUM HALKI: SUSMA! SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK!
;D

Hale bak, ne günlere kaldık... Forumda bir konuyu bulup, adresini seçip kopyalayıp buradaki mesaja yapıştırmak gibi bir işlemi "uğraşmak" olarak nitelendiren birisi, sıfırdan bir model tasarlayıp, üretip uçar hale getirmeyi sanki iki günlük işmiş de ihmal ediyormuşuz yapmıyormuşuz gibi lanse ediyor!!! pes diyorum pessss, daha da bişey demiyorum ;D:lol::evil:

Deli işte! :saygilar:

"Arka tarafta" çalışan fabrikada neler oluyor?

Bu yaşa gelmişsin hala tuvalet mesaisinden haberin yok mu yani :D Türkün aklı ya kaçarken ya ....

Tasarımsal ve mühendislik problemleri bir bir nasıl çözülüyor? Geliştirme-iyileştirmeler nelerdir?
Tam olarak da bunları merak ediyoruz!

Bunları yazsam buraya forum abonelik ücretlerine zam gelmesi gerekir... :lollol::lol:

Ortaya bir konu açıyorsun, herkesin (başta benim) ağzına bir parmak bal çalıyorsun, sonra kaybolup, "yok efendim elektrikler kesikti çalışamadım" modunda alakasız şeylerle oyalıyor ve oyalanıyorsun!

Ve o balı çalarken tüm kavanozu da en erken olsa üç sene sonra yiyebileceğinizi de belirtiyorum :) Ama daha 14 ay olmuş sen tepemde bıdı bıdı ederek bana engel olup işleri geciktiriyorsun :evil:;D