RC katamaran

Ynt: RC katamaran

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

RC katamaran

Şöyle söyleyim benim şartın ıdebyaja giren ucu kare debriyajın üzerindeki şaftın girdiği yer yuvarlak resimde görünüyor

RC katamaran

Katamaranın son hali sayılır. Macunlandı şaft olmadığından sipariş bekleniyor. muhtemelen bugün ptt kapımı çalar. Devam edeceğim hafta sonu

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• 2013-08-11-2078.jpg
    2013-08-11-2078.jpg
    92.4 KB · Görülme: 91
RC katamaran

Fatih MERCAN' Alıntı:
Katamaranın son hali sayılır. Macunlandı şaft olmadığından sipariş bekleniyor. muhtemelen bugün ptt kapımı çalar. Devam edeceğim hafta sonu
[attachimg=1]

Vayy çok güzel olmuş Fatih Bey, tam bir hız makinesi olacak sanırım. :coolxf: Merakla bekliyoruz ilk uçuş videosunu, uçuş diyorum çünkü yarı yarıya uçarak gidecek bence. :)

RC katamaran

Son halini ve güzellikle uçuşunu :laugh: ben de merakla bekliyorum Fatih Bey ;) Elinize sağlık, gayet temiz bir işçilik gözüküyor resimlerden.

RC katamaran

Biraz boya badana işleri başladı bu ilk hali daha yeni bir saat önce başlandı hemen sizinle paylaşmak istedim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RC katamaran

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Biraz boya badana işleri başladı bu ilk hali daha yeni bir saat önce başlandı hemen sizinle paylaşmak istedim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Vavvvv çok hoş görünüyor. :thumbup:

RC katamaran

Yanlız Palamut balığımı diye biraz dalga geçiyorlar

RC katamaran

Biraz önce elelanı arayıp hiç yapıma sil dicektim vallahi o kadar hevesim kaçmıştı
Bi kişinin beyenmesi iyi oldu sağolun

RC katamaran

Biraz önce elelanı arayıp hiç yapıma sil dicektim vallahi o kadar hevesim kaçmıştı
Bi kişinin beyenmesi iyi oldu sağolun
Bence de degisik ve guzel olmus :thumbup: Palamut baligina benzeten bence de abartmis :D

RC katamaran

Çok teşekkür ederim çok iyi morel oldu bu

RC katamaran

Çok teşekkür ederim çok iyi morel oldu bu
Valla Kadir bey, ozellikle gorsel isi tamamen zevk meselesi. Oncelikle sizin kendinizin begenmesi esas ;) Mesela benim begendigimi baskasi begenmez, ben de onun begendigine begenmeye bilirim. Ama ben sizin calismasiniz begendim, siz de begendiniz aynen devam %p

RC katamaran

Tşk ederim bittiğinde daha harika olucak sizlerle paylaşacağım

RC katamaran

Elinize sağlık Kadir bey , bence harika olmuş , genelde birşey üretmeden hazır almaya alışmış zihniyetler yapar olumsuz yorumları, ama biz emek ve işçiliğin değerini bilenler böyle acımasız yorum yapamayız.Biliriz çünkü o işin altında yatan sıkıntıyı , harcanan zamanı ve verilen emeğin değerini.
Kesinlikle çok güzel olmuş , su üzerinde süzüldüğü videoları merakla bekliyoruz.... :saygilar: