Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

Selamlar , THK Art tech 6 kanal kumandam var, ben de simulator linki alabilir miyim ? Phoenix 5.5 ile hiçbir şekilde kullanamadım kumandayı

Merhabalar abi, Fly Sky SM600 için Real Flight linki rica edebilir miyim? G4 destekliyor diye biliyorum.
RF 7 ve 7.5 de destekliyormuş. Linkleri özelden gönderiyorum. Daha detaylı bilgi için :

Merhabalar, serial number'ları girdim ancak hepsini girdikten sonra karşıma şunların yazdığı bir ekran çıktı; (png olduğu için yükleyemedim)
"Real Flight was unable to activate. You must activate it manually before it will run.
Please contact Real Flight technical support and provide the System Information listed below to proceed.

Enter the activation code provided by tech support and click activate:"

Kodlarda problem çıkarsa diye yedek kod var ancak bu kodlarla ilgili bir sorun mudur? Diğer kodları mı deneyeyim? Yardımcı olursanız sevinirim..

Not: Artık kod girmeme de izin vermiyor, activate product seçeneği var o da yukarıdaki mesajların yazdığı sayfayı açıyor.

Merhabalar, serial number'ları girdim ancak hepsini girdikten sonra karşıma şunların yazdığı bir ekran çıktı; (png olduğu için yükleyemedim)
"Real Flight was unable to activate. You must activate it manually before it will run.
Please contact Real Flight technical support and provide the System Information listed below to proceed.
Muhtemelen size özelden göndermiş olduğumuz seri numaralar çok fazla kullanıldığı için RF tarafından bloklanmış durumda :embarras:

Elimizde olanların hepsini gönderdim. Eğer hiç biri çalışmıyorsa netten alternatif yeni seri numarası bulmaya çalışın.

Muhtemelen size özelden göndermiş olduğumuz seri numaralar çok fazla kullanıldığı için RF tarafından bloklanmış durumda :embarras:

Elimizde olanların hepsini gönderdim. Eğer hiç biri çalışmıyorsa netten alternatif yeni seri numarası bulmaya çalışın.
Tamamdır hocam kurdum sağ olun ancak açtığımda "No authorized controller connected" hatası veriyor. Zannediyorum kumanda bağlamadığım için ancak "authorized" kelimesine takıldım. Real Flight sadece Interlink dediğimiz kumandaları desteklemiyor değil mi? SM600'le de kullanabilirim?

Son düzenleme: