Real Flight / Phoenix Simulator Programlarını Nereden , Nasıl Temin Edebilirim ?

iyi akşamlar, rica etsem bana da real flight linki gönderebilir misiniz? ayrıca kumanda haricinde pc game pad baglayabiliyormuyuz bu konuda bilginiz varsada paylaşırsanız sevinirimşimdiden çok teşekkür ederim

iyi akşamlar, rica etsem bana da real flight linki gönderebilir misiniz? ayrıca kumanda haricinde pc game pad baglayabiliyormuyuz bu konuda bilginiz varsada paylaşırsanız sevinirimşimdiden çok teşekkür ederim
Gamepad vb haricî kumandalar için phoenix aerofly ve realflight g4.5 emu ile destekliyor

Rica etsem bana da linkleri gönderebilir misiniz? Turnigy 9x kumanda ve USB Simulator Cable XTR/AeroFly/FMS dongle kullanıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Rica etsem bana da linkleri gönderebilir misiniz? Turnigy 9x kumanda ve USB Simulator Cable XTR/AeroFly/FMS dongle kullanıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Özelden gönderilmiştir. Ama elinizdeki dongle Real Flight ve Phoenix desteklemiyor gözüküyor. Yine de deneyebilirsiniz :saygilar:

Rica etsem bana da linkleri gönderebilir misiniz?
Öncelikle rica etsek eski bir üyemiz olarak forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?