Su-37 // Foamboard

Güzel bir model olmuş. Birde kamuflaj deseni ile kaplarsan tadından yenmez. Videoların devamını bekliyoruz, mesela uçağa kamera takıp video çekmek gibi :D
Sağol Berke. Kamuflaj güzel olurdu gerçekten. Boyama konusunda biraz daha gelişmeliyim:D

Modelde maiden sonrasi biraz hasarlar olmuştu. Arka kontrol yüzeyleri ve anakanat biraz esniyordu, düzgün uçuş olmuyordu. Destek amaçlı çubuklar yerleştirdim.
İlk uçuşlarda model havada gaz kesmişti. Esc hava almıyordu. Evren abi gibi olmasakta havalandırma kanalı yaptım.:D Ne kadar verimli oldu bilmiyorum ama uçuşta herhangi bir kesinti olmadı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Kadir eline sağlık , çok güzel olmuşta, azcık elini korkak mı tuttun bilmiyorum :D
Aç abicim adam gibi kocaman türbin hava girişi , alet havada keyfinden coşsun hem de esc'en buz gibi soğusun. :thumbup: Hani şu köpekbalıklarının solungaç yarıkları varya , ona benzer bir ızgara mazgalı gibi birşey yap , canavar gibi olur :evil::RCKolik:

Anlaşılan senin kanallarda gayet fonksiyonel olmuş Kadir. :thumbup::bravo:

Eline sağlık. :RCKolik:
Havada güç kaybetmeyeyim yeter, teşekkürler :)
Kadir eline sağlık , çok güzel olmuşta, azcık elini korkak mı tuttun bilmiyorum :D
Aç abicim adam gibi kocaman türbin hava girişi , alet havada keyfinden coşsun hem de esc'en buz gibi soğusun. :thumbup: Hani şu köpekbalıklarının solungaç yarıkları varya , ona benzer bir ızgara mazgalı gibi birşey yap , canavar gibi olur :evil::RCKolik:

Biraz öyle olmuş abi ;D Aslında 3-4 tane ust uste dizili sekilde yapacaktim ama işe yarayacak mi diye birer tane yaptim şu anlık yeterli geldi. Yaza doğru havalar ısınırsa bu yetersiz kalırsa yaparız canavar gibi kanallar :)

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Bi dakka yaa... Türbin yok ki hava girişi olsun. Bu pipet ESC soğutma havası için değil mi?
Aynen Sümer abi, esc nerdeyse hiç hava almıyordu. Hava alsın diye pipet ekledim. :)

Abi orjinal hava girişimiz de var ama ucunda türbin eksik :D

Bravo! Eline sağlık, mutlulukla uçur. Bu gibi uçakların devamını da görmek isterim. TR'de görmek istediğimiz şeyler bunlar...

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt
Bravo! Eline sağlık, mutlulukla uçur. Bu gibi uçakların devamını da görmek isterim. TR'de görmek istediğimiz şeyler bunlar...
Teşekkür ederim :) keyifli bir model oldu yüksek kv motor alırsam birtane daha jet yapabilirim. Low pass da rudder ın eksikliği hissediliyor ama :D

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Vay ters de uçabiliyormuş :thumbup:
Hemde gayet dengeli uçuyor Mehmet abi :D
Bu jet işi başka gerçekten her geçişte daha hızlı olsun istiyor insan. Biraz tırmanıp, rüzgarı arkama alıp tam gaz dalışa geçiyorum güzel oluyor ama uçağın limitleri zorlanıyor galiba bariz şekilde titremeye başlıyor ;D

Çok güzel emekli bir çalışma olmuş, ellerinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt