Trex 700 gasser

• Forumdan daha fazla yararlanmak i├žin buradan ├ťYE olunuz

E─čer eski ├╝yemizseniz, MEVCUT Kullan─▒c─▒ ADI ve ┼×─░FREN─░Z─░ aynen kullanabilirsiniz. E─čer giri┼čte sorun ya┼č─▒yorsan─▒z, l├╝tfen ┼ču konuya TIKLAYINIZ.
Kat─▒l─▒m
14 Tem 2014
Tepkime puan─▒
239
Ya┼č
36
─░lgi Alan─▒
Heli
    ├ľne ├ž─▒kan konu
Gasser - titresim!
Gasser heli - cok titresim!
Pixhawk - titresim?
Pixhawk - heli?
Pixhawk - gasser heli?

Ben pek bilemedim, sen emin misin bu isten? ­čśä
Son derece :) millet ├žat─▒r ├žat─▒r u├žuyor biz neden yapmayal─▒m? en k├Ât├╝ ihtimal k─▒r─▒m ya┼čar─▒m. Onu da zaten g├Âze al─▒yorum.

Kat─▒l─▒m
14 Tem 2014
Tepkime puan─▒
239
Ya┼č
36
─░lgi Alan─▒
Heli
Evet arkada┼člar bug├╝n ilk denemeyi yapt─▒m. Pallerdeki titre┼čim ve traking sorununu gidermekle u─čra┼čt─▒m biraz ve bir t─▒k daha var sanki. Kusura bakmay─▒n ├žekecek kimse olmay─▒nca yere koydum telefonu ve son anda havada benzin bitti. Bu arada S├ťMER YAMANER abiye te┼čekk├╝r ederim. Kill switch yapt─▒ ve gayet ba┼čar─▒l─▒ ├žal─▒┼č─▒yor denemelere devam ediyorum.

Bu VIDEOYU g├Ârmek i├žin izniniz yok. Giri┼č yap veya ├╝ye ol

Ali Yal├ž─▒n

K─▒demli Uye
Kat─▒l─▒m
5 May 2013
Tepkime puan─▒
2,071
Ya┼č
29
─░lgi Alan─▒
Heli
Elinize sa─čl─▒k bir ba┼čar─▒ ├Âyk├╝s├╝ daha tarihe yaz─▒ld─▒, tebrik ederim.

3d yapmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yormusnuz? daha do─črusu 3d ye nas─▒l cevap verir sizce?

• Be─čen
Tepkiler: caneraydeniz
Kat─▒l─▒m
14 Tem 2014
Tepkime puan─▒
239
Ya┼č
36
─░lgi Alan─▒
Heli
Dusunup, emek ├žekip payla┼čman bile bizler i├žin yeterli :thumbup: ─░lk hover g├Ârd├╝k ya, gerisi art─▒k daha h─▒zl─▒ gelir insallah%p:bravo:
Nedemek abi sizlerin deste─či ile ba┼čard─▒m. Gerisi in┼čallah ├žabuk gelir abi ayarlar tam oldu─čunda pixhawk tak─▒lacak art─▒k abi.

Elinize sa─čl─▒k bir ba┼čar─▒ ├Âyk├╝s├╝ daha tarihe yaz─▒ld─▒, tebrik ederim.

3d yapmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yormusnuz? daha do─črusu 3d ye nas─▒l cevap verir sizce?
├çok te┼čekk├╝r ederim ali abi. 3D i├žin biraz a─č─▒r kal─▒yor ┼čuan makine ana ┼čase sa├ž ile kesildi. Ama ileride ┼časeyi karbon yada g10 malzemeden kesersem neden olmas─▒n. Yurt d─▒┼č─▒nda kullan─▒c─▒lar 3D yap─▒yor sorunsuz. Benim yapt─▒─č─▒m─▒nda yapaca─č─▒na inan─▒yorum. Deneme yapt─▒─č─▒mda sizlerle payla┼č─▒r─▒m.

Canercim eline sa─čl─▒k. ;) :saygilar:
Te┼čekk├╝r ederim LEVENT abi ­čśë

Kat─▒l─▒m
14 Tem 2014
Tepkime puan─▒
239
Ya┼č
36
─░lgi Alan─▒
Heli
arkada┼člar d├╝n itibari ile tekrar bir hover denemesi yapt─▒m bir depo daha yedim ve gayet g├╝zel tepkiler veriyor helikopter. Ma┼čallah─▒ var diyelim. alet 7 kg olmas─▒na ra─čmen ger├žekten ├žok atik ve motor ├žok kuvvetli. u├žu┼č videosu HAMZA abim taraf─▒ndan ├žekildi. Ben biraz dekolte vermi┼čim ve HAMZA abim makineyi g├Âr├╝nce ve u├žar halde g├Ârd├╝─č├╝nde korktu o y├╝zden sallant─▒ var kusura bakmay─▒n. Bundan sonra art─▒k heliyi flybars─▒z kafaya d├Ân├╝┼čt├╝rd├╝m ve ├╝niteler ile nas─▒l tepki verecek onu denemek i├žin havalan─▒caz ilk ├╝nite AL─░GN 3GX ard─▒ndan AL─░GN APS GPS tak─▒p denemeler yap─▒cam malum alet kusursuz olmal─▒ hele ki b├Âyle kuvvetli bir heli.

Bu VIDEOYU g├Ârmek i├žin izniniz yok. Giri┼č yap veya ├╝ye ol

Hakan ├ťlgenalp

RcFanatik
Kat─▒l─▒m
31 Eki 2012
Tepkime puan─▒
6,490
Ya┼č
44
─░lgi Alan─▒
Heli
Caner , dekolte verdim diyince bi solukta videoyu a├žt─▒m , ama hayalk─▒r─▒kl─▒─č─▒ , klikbet yapma be karde┼čim :lollol: :lol:
Bu arada alet canavar olmu┼č ma┼čallah , bence u├žu┼ču gayet istikrarl─▒ g├Âr├╝n├╝yor , arkada┼č─▒n ├╝rkmesi normal , ├ž├╝nk├╝ bu alet gayet g├╝├žl├╝ bir makina , korkmakta fayda var. :thumbup:%p

Kat─▒l─▒m
14 Tem 2014
Tepkime puan─▒
239
Ya┼č
36
─░lgi Alan─▒
Heli
Caner , dekolte verdim diyince bi solukta videoyu a├žt─▒m , ama hayalk─▒r─▒kl─▒─č─▒ , klikbet yapma be karde┼čim :lollol: :lol:
Bu arada alet canavar olmu┼č ma┼čallah , bence u├žu┼ču gayet istikrarl─▒ g├Âr├╝n├╝yor , arkada┼č─▒n ├╝rkmesi normal , ├ž├╝nk├╝ bu alet gayet g├╝├žl├╝ bir makina , korkmakta fayda var. :thumbup:%p
Te┼čekk├╝rler abi ­čśä biliyorsun ├žatal g├Âr├╝nmedimi usta olmam─▒┼čs─▒n demek dediler bende ├žatal─▒ g├Âstereyim dedim. Hem u├žu┼ču hemde r├╝zgara mukavemeti ger├žekten ├žok istikrarl─▒. D├╝n gece flaybars─▒z sisteme d├Ân├╝┼čt├╝rd├╝m ayar─▒n─▒ yapt─▒m ┼čuan u├žu┼ča haz─▒r durumda yat─▒yor evde. HANIM evde yok bu arada o y├╝zden evde rahat rahat yay─▒l─▒yorum. ­čśâ

Bu RESM─░ g├Ârmek i├žin izniniz yok. Giri┼č yap veya ├╝ye ol
Bu RESM─░ g├Ârmek i├žin izniniz yok. Giri┼č yap veya ├╝ye ol

Kat─▒l─▒m
14 Tem 2014
Tepkime puan─▒
239
Ya┼č
36
─░lgi Alan─▒
Heli

Ka─čan Kazanc─▒

Tecr├╝beli Uye
Kat─▒l─▒m
23 Eki 2014
Tepkime puan─▒
1,260
─░lgi Alan─▒
Heli
Elinize sa─čl─▒k ├╝stadlar. Bu konular─▒ g├Ârd├╝k├že gaza geliyorum :lol:
Motorsuz kit a─č─▒rl─▒─č─▒ ne kadar acaba hi├ž ├Âl├žt├╝n├╝z m├╝ ?
7kg biraz y├╝ksek, bunun sebebi muhakkak benzinli motor, 26cc mi kulland─▒n─▒z ?
Ben biraz ara┼čt─▒rmaya ba┼člayay─▒m :)

Kat─▒l─▒m
14 Tem 2014
Tepkime puan─▒
239
Ya┼č
36
─░lgi Alan─▒
Heli
Elinize sa─čl─▒k ├╝stadlar. Bu konular─▒ g├Ârd├╝k├že gaza geliyorum :lol:
Motorsuz kit a─č─▒rl─▒─č─▒ ne kadar acaba hi├ž ├Âl├žt├╝n├╝z m├╝ ?
7kg biraz y├╝ksek, bunun sebebi muhakkak benzinli motor, 26cc mi kulland─▒n─▒z ?
Ben biraz ara┼čt─▒rmaya ba┼člayay─▒m :)
Te┼čekk├╝r ederiz ka─čan hocam ┼č├Âyleki konuyu takip ediyorsan ben ana frame kesimini s├╝rekli sa├ž levha ile yap─▒yorum. Deneme ama├žl─▒ olup maliyeti azaltmak ad─▒na sa├ž levha a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ g├Âz ard─▒ ediyorum. O y├╝zden benim helikopter biraz kemikleri iri diyelim :lollol:
As─▒l ├Âng├Ârd├╝─č├╝m├╝z a─č─▒rl─▒─č─▒ 5 veya 5.5 kg civar─▒nda olacak ┼čuan frame ├žok fazla a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ de─či┼čtiriyor. Sadece frame a─č─▒rl─▒─č─▒ 3 kg civar─▒. Kulland─▒─č─▒m motor Zenoah G320 2.3 kg civar─▒ (Bir OS 91HZ 620gr ) ─▒v─▒r z─▒v─▒r derken 7 kg denk geliyor. Bu halde bile ger├žekten atik bir helikopter motoru kuvvetli oldu─ču i├žin ger├žekten ├žok atik. Hele ki frame as─▒l malzemesi olan fiber malzemeden yap─▒ld─▒─č─▒nda 7 - 7.5 kg alet birden zay─▒flay─▒p 5 - 5.5 kg gibi fit bir v├╝cuda sahip olacak. Aradaki performans fark─▒n─▒ ciddi bir ┼čekilde hissettirir. O zaman isteyen 3D bile yapabilir. Ger├žekten zevk veren bir 3D performans─▒ sergileyece─čine eminim ben frame hafiflettikten sonra deneme ve 3D g├Âr├╝nt├╝lerini atmaya ├žal─▒┼č─▒r─▒m. Umar─▒m bir fikir olu┼čmas─▒na yard─▒mc─▒ olmu┼čumdur. Bu arada helikopter bu haliyle a─č─▒r hali ile bile testlerden y├╝z├╝n├╝n ak─▒ ile ├ž─▒k─▒yor.

Mehmet Kucuksari

Administrator
Kat─▒l─▒m
4 Eki 2012
Tepkime puan─▒
32,450
Ya┼č
46
─░lgi Alan─▒
Heli