WLtoys V977 : Kullanıcı Yorumları / Tavsiyeleri / Önerileri / Bulgular

Videoları izledim. bence problem yok. 9 1 1 gibi stabil olmasını beklemeyin :)

Simulatör kumandası edinip bilgisayar ile çalıştığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

6 kanal işi simulatör olmadan olmaz diyebiliriz.

Keyifli uçuşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O zaman demek ki benim biraz daha çalışmaya ihtiyacım var. Aslında 6kanalda uçururken hoverda tutmak daha kolay oluyor tabi sadece yerden kaldırıp o haldeyken :D teşekkür ediyorum

merhaba

6 kanalla bu hobiye başlayacaksanız acil bir sim edininiz. modelinizde hiç bir problem yok, el, göz kordinasyonunuz ve yön duygunuz arttıkça model size daha iyi yanıt verecektir. kapalı ortamda uçurmak güzel ama mutlaka biçimsiz şekilde düşürmeler yaşayacaksınız. ilk tecrübeleriniz için açık alan, sakin bir hava ve zemini çim veya yüksek otları olan bir yer tercih etmenizi öneririm. 300 liralık alet irili ufaklı kırımlar ile bedelinin iki üç katı maliyetlere ulaşabilir. birde çinden parça bekleyip hiç uçuramamakta cabası.. bende 977 ile ile başladığım için anlattıklarım tecrübe ile sabit olup, kişisel tavsiyelerimdir. basit bir sim kumandası ile pilotajınızı gayet iyi bir noktaya getirebilirsiniz.

Çok teşekkür ediyorum 1hafta sonra bi sim kumandası alıcam. Bir soru daha sormak istiyorum. Benim helikopterde dişli main gear yani şafta taktığım yerden genişliyor. Şaft içinde dönüyor bazen yarım tur falan tabi sonra sıkışıyor. Fakat şöyle bi sıkıntı oluyor. Aşırı genvşek olduğuiçin pale açı verdiğimde yukarı doğru biraz sert çıkması için hemen dişli aşağı kayıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Cevabı şurda olabilir :eek:kuyun: :eek:kuyun:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Cevabı şurda olabilir :eek:kuyun: :eek:kuyun:
Daha önce de buraları baya okumuştum fakat cevabımı alamadım acaba ben mi göremedim

Emrullah SEVENT' Alıntı:
Çok teşekkür ediyorum 1hafta sonra bi sim kumandası alıcam. Bir soru daha sormak istiyorum. Benim helikopterde dişli main gear yani şafta taktığım yerden genişliyor. Şaft içinde dönüyor bazen yarım tur falan tabi sonra sıkışıyor. Fakat şöyle bi sıkıntı oluyor. Aşırı genvşek olduğuiçin pale açı verdiğimde yukarı doğru biraz sert çıkması için hemen dişli aşağı kayıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Eğer doğru anladıysam dişşli plastik olduğu için muhtemelen deforme oldu. Mümkünse yenisi ile değiştirin ya da mevcut olanın iç kısmına biraz Japon sürüp sabitlemeye çalışın,

Yeni bi dişli taktım tekrardan şuan oldukça güzel gibi duruyor bi kaç düşüşden sonra diğeri gibi olmazsa çok güzel olur.