450 Size MD500D Fuselage Restorasyon

Çalışanını da yaparım da , bu bile 2 gece uykumdan çalarak sığdırdığım iş , 3 gece feda edersem çalışanı da olur aslında ?
Malum ben bu aylarda akşam bile evime dönemiyorum , Deniz bey şöyle hayırlı bir dua edin de , Allah bize kendi işimizi nasip etsin , şöyle kendimize zaman ayırabildiğimiz , bol ve kazancı bereketli olan bir iş.....:D:saygilar:

Çalışanını da yaparım da , bu bile 2 gece uykumdan çalarak sığdırdığım iş , 3 gece feda edersem çalışanı da olur aslında ?
Malum ben bu aylarda akşam bile evime dönemiyorum , Deniz bey şöyle hayırlı bir dua edin de , Allah bize kendi işimizi nasip etsin , şöyle kendimize zaman ayırabildiğimiz , bol ve kazancı bereketli olan bir iş.....:D:saygilar:

Herşeyden önce akıl sağlığı, sonra vücut sağlığı diliyorum. Sonra da Allah'tan senin gönlünü hoş tutmasını diliyorum ?

Sabah sabah tatlı atışmalarınızla güldürdüğünüz için çok teşekkür ederim üstadlar :)
Hakan abi yaptığın iş hiç dikkatimi çekmiyor ve birçok şeyi anlamıyorum :D Fakat her anlamadığım işin sonucunda güzel bir görüntüsü olan sonuç çıkıyor ortaya. Tebrik ederim seni abi :)

Şuraya bir güncelleme daha yapayım , burnumdan ter damladı , valla yaşlandım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Orcinali buymuş

Videoda koyalım, yatalım :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme: