Video Align Trex 450 Uçuş Videoları

Taha KOÇAK

Tecrübeli Uye
Web sitesi
tahakocak.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar,
Sonunda modelin maidenı yapabildik. Videodaki sesler ve görüntü kalitesi yüzünden özür dilerim. Aceleye geldi biraz. Videonun kısa olma sebebi ise 1'er dakikalık uçuşlar yaparak alışmaya çalışmak.
Çok konuştum yine, buyrun video
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Merhabalar,
Sonunda modelin maidenı yapabildik. Videodaki sesler ve görüntü kalitesi yüzünden özür dilerim. Aceleye geldi biraz. Videonun kısa olma sebebi ise 1'er dakikalık uçuşlar yaparak alışmaya çalışmak.
Hayırlı olsun Taha??

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Merhabalar,

Eveet, sonunda bu sinema da..:D
Hayırlı olsun. ;)

Taha, Hover güzel yanlız belli bir yüksekliği koru ve yere çok yakın uçuyorsun, modeli yere takarsın dikkat et, en azından 1,5 metrenin altına inmemeye çalış.
Bir de şu inişlerde acele etme, daha sakin in.

Eveet, sonunda bu sinema da..:D
Hayırlı olsun. ;)

Taha, Hover güzel yanlız belli bir yüksekliği koru ve yere çok yakın uçuyorsun, modeli yere takarsın dikkat et, en azından 1,5 metrenin altına inmemeye çalış.
Teşkkür ederim abim, bir sonraki uçuşta bunlar dikkat edeceğim. ;)

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Hayırlı olsun , nihayet maiden olmuş , model gayet stabil , ama görüyoruz ki pilotaj halen gelişmeyi bekliyor , bol bol sim kasıp , ilk alan turu videonu da kırımsız bir şekilde bekliyoruz Taha :saygilar:
Teşekkür ederim abim, ilk uçuş olduğu için biraz elim dolaştı. Zaten hergün sim çalışmaya çalışıyorum. :saygilar:

Son düzenleme:
Levent abi söylenmesi gerekenleri zaten söylemiş ;) Model ile ilk uçuş kırımsız tamamlanmış, bence ilk uçuş için gayet başarılı :thumbup: Bolca sim ile çalışmalara devam kardeşim :bravo:

Hayırlı olsun Taha. Böyle genç bir kardeşimizin sanal uçuştan artık sahalara çıktığını görmek bizim için büyük keyif. :heartxf:
Devamının geleceğinden eminim. Acele etmeden keyfini çıkarmaya bakmanı tavsiye ederim. En çok keyif alacağın zamanlar. :bravo: :RCKolik:

• Sevdim
Tepkiler: Taha KOÇAK
Hayırlı olsun Taha. Böyle genç bir kardeşimizin sanal uçuştan artık sahalara çıktığını görmek bizim için büyük keyif. :heartxf:
Devamının geleceğinden eminim. Acele etmeden keyfini çıkarmaya bakmanı tavsiye ederim. En çok keyif alacağın zamanlar. :bravo: :RCKolik:
Teşekkür ederim abi, havalar engel koyuyor ama bugün lodos olmazsa uçmayı planlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
İkinci uçuşumuzuda gerçekleştirdik.
* Videoyu kardeşim çekti, sallanmalar o yüzden.
** Model biraz hızlı inmiş, heyecandan farkedemedim. Bundan sonraki uçuşlarda dikkat edeceğim.

Gizli çekilmiş birkaç tanede fotografımız var. Buyrun;
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol