Great Planes P51 D Mustang

Ömer abi eline sağlık :) baya şekillendi model :) düşündüğün bir dış kaplama örneği varmı ? sivil derken nasıl bir tasarım düşünüyorsun ?

sivilini hiç görmedim ben :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
Ömer abi eline sağlık :) baya şekillendi model :) düşündüğün bir dış kaplama örneği varmı ? sivil derken nasıl bir tasarım düşünüyorsun ?

sivilini hiç görmedim ben :D

Mesut, şimdilik belirli bir şekil yok, kutunun üstündeki örnekler fena görünmüyor. Bir de internetten bakacağım. Sivil derken, askeri kamuflaj türü bir kaplama istemiyorum. Ama senin resimdeki de sanki bon bon şekeri atacakmış gibi duruyor. :lol: Bakalım... :-\

Ömer abi o eklediğim foto espiri olsun diye googlda aradımda sivil bi renk sadece bunu bulabildim :D ilk sayfaya kutusuna baktım ancak tek bir tane resim var kutunun üst kapağında, düz sade bi renkmi yapacaksın ?

Bu uçak sivilde pylon uçuşu için de kullanılmış. Google'da "P51 pylon racer" diye görsellere ulaşabilirsiniz. Ama bence askeri şema her zaman daha hoş ve klasik. Sivil şemaları bu uçağa hiç yakıştıramıyorum. Bir P51 delisi olarak söylüyorum bunu! :D

Evet abi Sümer abinin yazıdan sonra Google da baktım gümüş gri ye o kadar gözümüz alışmış ki diğer renkleri bir şeye benzetemedim modeli boğup ortadan kaldırmış zevkler ve renkler tartışılmaz abi o nedenle daha fazla detaya girmek istemiyorum.

Aslında kutunun üstünde derken kapağın yanlarında bir iki resim var onları kast etmiştim. İçinden çıkan US ARMY çıkartmalarını kullanmadan bir şekil yapmak istiyorum. Gümüş gri ye gelince, arabalardan dolayı bir antipatim var. Sanki bedava veriyorlarmış gibi trafikteki arabaların yarısı gümüş gri, hiç sevmiyorum! Eldeki kaplamalara da bakamadım henüz zaten...

bence en güzeli en alttaki beyaz kırmızı olan :D

Mesut, teşekkür ederim. Koyduklarının hepsi güzel. %p Kırmızı beyazı ben de çok severim, ama üçüncü resim de oldukça güzel.

3 mu 4 mu :rolleyes: Karar veremedim, ikisi de çok güzel :)

Ben olsam 3 numarayı seçerdim fakat Amerikan bayrağı formatından çıkarmak için de mavi renkle kırmızıyı yer değiştirirdim.

Ynt: Great Planes P51 D Mustang

Bence 4

3 numara , milli duygular çok güzel , o sebeple 4 olabilir , ama iş görsellik ve güzellik demekse , kesinlikle 3 derim....

Hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. 1 Numara uygulama kolaylığı açısından tercih edilebilir. Ama 3 numara biraz uğraştırsa da önde gidiyor. Türkerin önerisi doğrultusunda bize uyarlanabilir diye düşünüyorum. %p

Ynt: Great Planes P51 D Mustang

istemeden gundemmi yarattim ben ya :D :D :D

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi