Hobbyking Kargo takip

Onelge86

Uye
Herkese merhaba ..

Pazartesi aldığım kargo hemen yola çıktı fakat kargo takip numarasını hiçbir kargo şirketinde bulamıyorum nedenir?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hobbyking Kargo takip

Hangi seçenek ile aldınız? ellerindeki hazır barkodlardan olabilir, sistemde geç görünür yani

Hobbyking Kargo takip

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Herkese merhaba ..

Pazartesi aldığım kargo hemen yola çıktı fakat kargo takip numarasını hiçbir kargo şirketinde bulamıyorum nedenir?
Muharrem bu HK yeni kullanmaya başladığı kargo firması, "Post Fiji" ait bir kod. Muhtemelen kargında Lipo var değil mi :D

Nereden biliyorsun diyorsan, henüz konusunu açmadım ama aşağıdaki linki kullanabilirsin. Otomatik olarak kargo numarasına göre kargo fimasını ve durumunu analiz ediyor.

Hobbyking Kargo takip

Abi içinde lipo yok :) sadece motor ıvır zıvır stok daki ürünler :)

Hobbyking Kargo takip

Delikopter' Alıntı:
Hangi seçenek ile aldınız? ellerindeki hazır barkodlardan olabilir, sistemde geç görünür yani
En ucuz kargoyu seçtim :) lipo olmadığı için

Hobbyking Kargo takip

Muharrem Yurtdışına çıkana kadar hiçbir yerde görünmüyor.Taki ptt sayfasına düşünce görebildim 20 günde kargom geldi.

Hobbyking Kargo takip

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Herkese merhaba ..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

hocam kargonuz geldimi aynı sıkıntı bendede var

Hobbyking Kargo takip

benim kargo aralık ayı 10 unda faturam kesıldı hala elıme ulasmadı takıp nosu da ptt de gorunmuyor takıp no:EE186082205FJ neden boyle bırsey oldu anlamıyorum yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Hobbyking Kargo takip

Delikopter' Alıntı:
Aynı durumla bende karşı karşıyayım, Aralık 6 da sipariş geçtim, halen PTT ekranında bir hareket yok, sanırım yılbaşı yoğunluğu ile alakalı bir durum, beklemekten başka çare yok gibi görünüyor...

Aynı durumla bende karşı karşıyayım, Aralık 6 da sipariş geçtim, halen PTT ekranında bir hareket yok, sanırım yılbaşı yoğunluğu ile alakalı bir durum, beklemekten başka çare yok gibi görünüyor...

Hobbyking Kargo takip

Muhtemelen yılbaşı yoğunluğu ile HobbyKing'in sistem değişikliği üst üste geldi. 29 Kasım'da sipariş verdim ve ödeme yaptım. Önce anlamsız bir kod verdiler. Kendileri de o kodun bir işe yaramayacağını söyledi. Ama paket "shipped" görünüyordu. Bir haftadan fazla zaman geçti, bu sefer kod LX ile başlayan normal takip kodu oldu. Ancak yine de takip edilemiyordu. Şu an kayıtlarımda olmayan bir adres gönderdiler. Oradan paketin yola çıktığını gördüm ama o kadar. Bizim PTT sitesine iki gün önce giriş yaptı. Yani yaklaşık 5 hafta sonra!!! Şimdilik dağıtıcıda görünüyor. Artık beş altı denemeden sonra İstanbul Tıp Fakültesi'ni bulurlar sanıyorum. İki haftaya kadar elimde olur! :D
HK böyle giderse işimiz var demektir.

NOT: Paketimde LiPo ya da benzeri sakıncalı ürün yok!

Hobbyking Kargo takip

Hobbyking Türkiye'ye 1 depo açsa ne güzel olurdu bu kadar beklemezdik en azından. Ama bu seferde her ürüne gümrük vergisi kdv flan eklenirse yine fiyatlar pahalı olurdu. Türkiye de neden pahalı bunlar ? Kargonuz en kısa zamanda gelir inşallah :)

Hobbyking Kargo takip

hep bırlıkte beklıyelım kargolarımızı saygılar

Hobbyking Kargo takip

Sümer Yamaner' Alıntı:
Muhtemelen yılbaşı yoğunluğu ile HobbyKing'in sistem değişikliği üst üste geldi. 29 Kasım'da sipariş verdim ve ödeme yaptım. .....
Aynen abi senin ki tam da yılbaşı arifesine denk gelmiş. Bu arada takip edebildiğim kadarı ile HK EU (Avrupa Deposu) daha hızlı gönderiyor. Belki de artık stokta varsa HK EU'dan almak çok daha mantıklı gibi :)

Istanbul'a gelinc en azından sizin paket beklememiş bu iyi. Zira bu aralar Istanbul gelmesi yetmiyor, nerede ise 1 haftada gümrük incelemesi sürüyor :-\

Ynt: Hobbyking Kargo takip

ben 3 hafta once 1 adet 120 amper YEP esc aldim bu HK esc yi FiJi adalarina yollamis , dunyanin obur ucu 18 gun sonra FiJi ye ulasti 22 gun sonra daha yeni cikti turkiyeye dogru yola :( 2015 yili gelmeden elime ulassa bari

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Hobbyking Kargo takip

Mesut AKIN' Alıntı:
ben 3 hafta once 1 adet 120 amper YEP esc aldim bu HK esc yi FiJi adalarina yollamis , dunyanin obur ucu 18 gun sonra FiJi ye ulasti 22 gun sonra daha yeni cikti turkiyeye dogru yola :( 2015 yili gelmeden elime ulassa bari

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Hayırdır üstad, FiJi ne alaka ki :eek: :rolleyes: Peki kim, nasıl anlamış acaba oraya gitmemesi gerektiğini :D Desene hala oturmada bu kargo işi :'(