Hobbyking Kargo takip

Hobbyking Kargo takip

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yok Hüseyin bence Hindistan aktarmalı geliyor :D

1 ay önce bi kargom geldi Fİjiden fakat hiç hindistan filan gözüme çarpmadı, Var bu işte bi iş :rolleyes:

Hobbyking Kargo takip

Hk Lipo gönderemiyor şu anda uygun bir kargoyla. ! tane 200 gram batarya bile alsanız 55 $ lık Fedex kullanmanız gerekiyor...

Hobbyking Kargo takip

Onur İLGAR' Alıntı:
Hk Lipo gönderemiyor şu anda uygun bir kargoyla. ! tane 200 gram batarya bile alsanız 55 $ lık Fedex kullanmanız gerekiyor...
Hadi bakalım bu nasıl bir iş şimdi :mad: :'(

Hobbyking Kargo takip

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi bakalım bu nasıl bir iş şimdi :mad: :'(

VAlla Çin deki kargo kısıtlamasınıanca FIJI POST ile aşıyolardı... Çok şikayet var diye Fiji den kopunca göndercek kargo kalmadı. Diğer ürünler sorunsuz geliyor ucuz ve Air Mail ile...

Hobbyking Kargo takip

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi hk kargoyu güncellemiş 2 gün evvel bir sipariş verdim air mail ile singpost ile kargoladılar %p

Hobbyking Kargo takip

az önce 50 dolarlık lipo sipariş geçicektim ancak 53 dolar kargo fiytı çıkarınca iptal ettim hk ne zaman bi çare bulacak acaba lipolara :S :(

Hobbyking Kargo takip

HK bulamadıda ben buldum :D Şimdi HK dan Europa Warehouse olarak alışverişi seçiyosun. Avrupa bayisinden ürünleri görüntülüyosun. Lipolar fln biraz pahalı ama yani her ürün için %10 diyelim. !5 doalrlık lipo 16-17 dolar oluyor fakat Hollanda dan yolluyolar. Kargo çok ucuz ve agırlık limiti şaka gibi oluyor. Şu durumda hem en iyi çözüm hemde bazı durumlarda çoklu alım yada ağırsiparişlerde kargo fiyatı azalıyor. İlginç bir durum ben tam denemedimama arkadşım denemiş. Sistemdenbir deneyin derim. Her ürün olmuyor Avrupada ama olanla yetincez artık