[Anket]: Yeni Kumanda Seçimiyle ilgili fikirleriniz

Yeni Kumanda sizce hangisi olmalı ?

• Futaba 14sg

Oy: 8 25.0%
  • Jr xg 11

Oy: 2 6.3%
  • Jr xg 14

Oy: 1 3.1%
  • Spektrum dx9

Oy: 15 46.9%
  • Diğer Secenekler (Spektrum dx8, Jr xg8 ve de Hitec 9x)

Oy: 6 18.8%

• Kullanılan toplam oy
    32

Türker Akgün' Alıntı:
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir kumanda severek kullanacağınıza eminim. %p

Neden reytingler düşecek onu anlamadım yalnız, emin olun büyük bir keyifle izleriz...
Kesinlikle büyük bir zevkle izleriz :thumbup: Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Keyifli günlerde kullanın inşallah %p

Benim DX9 gelişi Nisan bulunca, gecici olarak 2.el DX6i aldım ;) Yarın elimde olacak. Mesela ben ona bile inceleme konusu açmayı düşünüyorum :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir kumanda severek kullanacağınıza eminim. %p

Neden reytingler düşecek onu anlamadım yalnız, emin olun büyük bir keyifle izleriz...
Teşekkür ederim Türker bey, Demek istediğim diğer seçeneklere nazaran futaba daha bilindik olduğu için merak olgusunu ortadan kaldırıyor ister istemez. En azından benim için öyle.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle büyük bir zevkle izleriz :thumbup: Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Keyifli günlerde kullanın inşallah %p

Benim DX9 gelişi Nisan bulunca, gecici olarak 2.el DX6i aldım ;) Yarın elimde olacak. Mesela ben ona bile inceleme konusu açmayı düşünüyorum :laugh:
teşekkür ederim Mehmet bey, inş. siz de kısa zamanda kumandanıza kavuşursunuz.

futaba 14sg kullanan var mı acaba, dil tercihini nereden yapıyoruz? menü Japonca :)

Ynt: [Anket]: Yeni Kumanda Seçimiyle ilgili fikirleriniz

İngilizce manuel indeki adimları takip et bence

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Buldum sonunda, bu Japonlar çok şanssız adamlar çok karışık yazıları :)

Ynt: [Anket]: Yeni Kumanda Seçimiyle ilgili fikirleriniz

Mesut AKIN' Alıntı:
İngilizce manuel indeki adimları takip et bence

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Manual çok açık değil mesut bey, çok basitmiş aslında ama Japonca olunca nerde olduğunuzu bilemiyorsunuz. İnternetten buldum menü geçişlerini sayarak hallettim :)

Ömer kardeşim, 8FG kullanıcısı olarak 14SG'nin kutu açma videosunu ben de görmek isterim. Rayting düşmüş sayılmaz.

Kumandanız hayırlı olsun. Kutu açma videoları hep benim de ilgimi çekmiştir.

Hayırlı olsun Ömer bey , güzel ve kırımsız uçuşlarda kullanmanız dileklerimle... :saygilar:

çok teşekkür ederim en kısa zamanda becerebilirsem videolu kısa bir anlatım yapmaya çalışacağım.