Muhabbet Edelim :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Kuyruk borusu Arslanbeye geldiğimde maviydi abi :D hafızan seni yanıltıyor :) sarı kırımdan önce idi :D fotoları paylaşayım mı :D
Hııım tamam şimdi sen söyleyince hatırladım, karıştırmışım ben ;D
Mesut AKIN' Alıntı:
Bunlarda Bonus Olsun Mesut AKIN yani MA Pozu diyorlar halk arasında benim bu pozuma :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol:
Bu pozun hastasıyım zaten %p En çok tuttuğum poz ;)

Selamlar, mehmet hocam ve servodan anlayan arkadaslar durumu kısaca özetleyim ds410m servo kırıldıgı ıcın 90 tl vermek yerine

3 adet bu servolardan alsam

diğer 2 ds410m yı zagi için kullansam nasıl olur.

Hitec HS-65MG Micro Servo ile align ds410m arasında ne gibi farklar vardır fikir verebilirseniz sevinirim.

heli trex 450 sport türkiyeden alınacak baska bir alternatif servoda olabilir.

Servo ile ilgili güzel bilgiler olunca, ilerde işe yarar diye yeni konu olarak mesajları taşıdım :D

Servo ile ilgili mesajlara buradan devam edebiliriz ;)

koskoca buluşmada modeli çekmeyi unutmuşum :D arada 1 tane fotosunu buldum :D canopy çok şıkmış gerçekten :D çok sevdim canopimi :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
koskoca buluşmada modeli çekmeyi unutmuşum :D arada 1 tane fotosunu buldum :D canopy çok şıkmış gerçekten :D çok sevdim canopimi :D
Benim de cok sik basima gelen bir sey. Kosturmaktan , baskalarinin fotolarini cekmekten arada ucmaktan unutuyor insan :lollol:

Gercekten piril piril parliyor masallah :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Benim de cok sik basima gelen bir sey. Kosturmaktan , baskalarinin fotolarini cekmekten arada ucmaktan unutuyor insan :lollol:

Gercekten piril piril parliyor masallah :thumbup:

bak bunu duyduğum iyi oldu ...birdaha beni sıkıştırmayın fotolar diye :)

Mehmet abi teşekkür ederim :) valla F1 buluşma konusu açıp göreller,i ekliycem ama inan sıcaktan bayılıcam hiç halim yok :D yarın sabah serinde hallederim diyorum :laugh: :laugh: ofiste klima merkezi ve benim odamda ki klima borusu dar diğer odalar buz gibi hava oralara gidiyor ben yanıyorum :D

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi teşekkür ederim :) valla F1 buluşma konusu açıp göreller,i ekliycem ama inan sıcaktan bayılıcam hiç halim yok :D yarın sabah serinde hallederim diyorum :laugh: :laugh: ofiste klima merkezi ve benim odamda ki klima borusu dar diğer odalar buz gibi hava oralara gidiyor ben yanıyorum :D
Hadi ya :embarras: Hemen bir modelci çözümü bulup uygulama zamanı geldi demek ki :laugh: :D

var var :D PC fanını söküp masama koydum üflüyor ama çok çalışınca bende kafa yapıyor :laugh: :laugh: :laugh: :lollol: :lollol: :lollol:

Mehmedim senin konuyu istemeden mındar ettik , şimdi yatmak zorundayım , gelişmeleri merakla bekliyorum.Hadi , Allah tüm Rckolik ailesine rahatlık versin , cümleten iyi geceler diliyorum kardeşlerim benim.... :saygilar:

Bugün MA görünmüyor arkadaşlar , hayırdır bir işi mi çıktı acaba.MA günaydın demedi mi işlerim rast gitmiyor.Şu saat oldu hala yok , umarım iyidir kendisi... :(

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bugün MA görünmüyor arkadaşlar , hayırdır bir işi mi çıktı acaba.MA günaydın demedi mi işlerim rast gitmiyor.Şu saat oldu hala yok , umarım iyidir kendisi... :(
Mesut üstad sabahtan burdaydı , ayrıca öğlene doğru telefonla da konuştuk, iyi çok şükür bir problemi yoktu ;)

Ynt: Muhabbet Edelim :)

Hakan abi ilgin için teşekkürler, Mehmet abiyle telefonda konuştuktan sonra eşim aradı, bademciği çok şişmiş hastaneye gidiyorum diyince apar topar çıktım işyerinden, ağrısı çok var ve antibiyotik verdiler :( çocukta emiyor hala :( çocuğa gecer antibiyotik dediler :(

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Muhabbet Edelim :)

Buda benim Beren ' im :)

[attachimg=1]

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1369323235154.jpg
    uploadfromtaptalk1369323235154.jpg
    45.1 KB · Görülme: 22