Muhabbet Edelim :)

Teşekkürler Akan bey :) bi sitede indirim vardı çok uygun fiyata aldım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun Mesut usta , gerçekten bu kanopi adamın dibini düşürür :lollol:
Güle güle ve kırımsız kullan .... :bravo:

Mesut AKIN' Alıntı:
Teşekkürler Akan bey :) bi sitede indirim vardı çok uygun fiyata aldım :)
Gerçekten yakıyor yakıyor %p Kırımsız bol keyifli uçuşlar olsun inşallah :D

Bu arada 700 canopy kime ? Yoksa 600 uyuyor mu ?

Hakan abi teşekkür ederim :) bununla uçmayı düşünmüyorum zaten nezaman kaliteli pahalı canopy alsam kırıyorum ilk uçuşta :D ;D ;D :laugh: :laugh:

Mehmet abi 700 Oğzuhan arkadaşımızın biliyorsun 600 den 700 e sancılı bi geçiş yaptı kendisi :embarras: canopy gerçekten çok hoşuma gitti bende daha göremedim yakından :D kargo Oğzuhana geldi bugün :D oda whatsap tan mesaj atmış fotoları :D delirtti beni bide fotodakinden çok çok daha canlı benim 700 canopysi okadar güzel değil diyor :D :lol: :lol: dahada çok iştahımı kabarttı iş saati bitsede gidip alsam :thumbup: :thumbup:

Mesut AKIN' Alıntı:
delirtti beni bide fotodakinden çok çok daha canlı benim 700 canopysi okadar güzel değil diyor :D :lol: :lol: dahada çok iştahımı kabarttı iş saati bitsede gidip alsam :thumbup: :thumbup:
Evet oldukça sinir edici bir durum. Neyse dayan üstad şunun şurasında kaç saat kaldı :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet oldukça sinir edici bir durum. Neyse dayan üstad şunun şurasında kaç saat kaldı :laugh:

45dk var abi :lol: :lol: :lol: :lol: 16:30 da işten çıkıcam sabredemem okadar :lol: :lol: :lol: :lol: :lollol: :lollol: :lollol:

Mesut Bey canopy çok güzel güle güle kullanın.

Mehmet hocam sizinde actıgınız konuda gordum pro canopylerı acaba bunlar 450 sport ıcın olurmu acaba? servonun bırının surttugunden bahsetmıssınız.

cem özbayram' Alıntı:

Mehmet hocam sizinde actıgınız konuda gordum pro canopylerı acaba bunlar 450 sport ıcın olurmu acaba? servonun bırının surttugunden bahsetmıssınız.
Sürtme olayı 450 PRO V1 de oldu. Zira bu canopylar V2. Gerçi bence imalat ile ilgili bir sorun olsa gerek. Zira V1 ve V2 bildiğim kadarı ile birebir aynı.

Yine bildiğim kadarı ile Sport modele olmaz :embarras: Gerçi bu soruyu en kesin ve net olarak Mesut üstad cevap verir. Zira her ikisini de kullandı zamanında %p

Sport ve Pro farklı iki kasadır, Pro ile Sport canopyleri birbirine olur ancak Pronun V2 si sadece Pro lara olur çünkü Pro V2 de canopynin alt tarafı 1cm lik bir darlığa sahip eskilerde 3cm civarında bir genişlik vardı bu nedenle Pro V2 canopysi sadece Pro V2 ye uyumlu

Mesut AKIN' Alıntı:
Sport ve Pro farklı iki kasadır, Pro ile Sport canopyleri birbirine olur ancak Pronun V2 si sadece Pro lara olur çünkü Pro V2 de canopynin alt tarafı 1cm lik bir darlığa sahip eskilerde 3cm civarında bir genişlik vardı bu nedenle Pro V2 canopysi sadece Pro V2 ye uyumlu
Üstad bilgiler için teşekkürler. Bir ilavem olacak. PRO V2'yi ben PRO V1 kullandım. Çok küçük bir servo sürtme harici bir sıkıntı yaratmadı bana ;)

Zamanında paylaştığım konu : [Urun]: HELI Canopy Incelemesi- MOK Canopy

cem özbayram' Alıntı:

Cem bey çok teşekkür ederim sağolun :)

Üstad bilgiler için teşekkürler. Bir ilavem olacak. PRO V2'yi ben PRO V1 kullandım. Çok küçük bir servo sürtme harici bir sıkıntı yaratmadı bana ;)

Zamanında paylaştığım konu : [Urun]: HELI Canopy Incelemesi- MOK Canopy

Mehmet abi yanlış anlatmışım sanırım Pro V2 canopsi Prolara olurda pro olmayan V2 lere ve Sport modellere olmaz :)

bu arada Canopyi aldım model taktım :D çok beğendim :D canopy uçlarındaki mavi kısım kuyruk borusuylada uyum sağladı :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi yanlış anlatmışım sanırım Pro V2 canopsi Prolara olurda pro olmayan V2 lere ve Sport modellere olmaz :)

bu arada Canopyi aldım model taktım :D çok beğendim :D canopy uçlarındaki mavi kısım kuyruk borusuylada
Tamam şimdi oldu ustad, ben de ilk mesajini yanlış anladım galiba ;)

Aynen Canopy mavisi ve boru renk olarak cok güzel tamamlamış birbirini %p Bu arada boru sarı renkte degil miydi :rolleyes: Ne zaman mavi oldu :)

Maşallah Mesut usta , valla böyle bir 600 'üm olsa gucağıma alır sarılııııır yatardım onunla :).Ciddiyiiiim :laugh:

Tamam şimdi oldu ustad, ben de ilk mesajini yanlış anladım galiba ;)

Aynen Canopy mavisi ve boru renk olarak cok güzel tamamlamış birbirini %p Bu arada boru sarı renkte degil miydi :rolleyes: Ne zaman mavi oldu :)

:) sorun yok Mehmet abi ozaman :) birbirimizi yanlış anlamayalım lütfen :laugh: :laugh: :laugh:

Kuyruk borusu Arslanbeye geldiğimde maviydi abi :D hafızan seni yanıltıyor :) sarı kırımdan önce idi :D fotoları paylaşayım mı :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Maşallah Mesut usta , valla böyle bir 600 'üm olsa gucağıma alır sarılııııır yatardım onunla :).Ciddiyiiiim :laugh:

Hakan abi çok teşekkür ederim bende modelimi çok beyeniyor ve seviyorum ama bundan çok daha güzel halleri olmuştu :D bir ara ben onu bi yeşil yapmıştım ama sormayın fotoları paylaşıyorum :D

Bunlarda Bonus Olsun Mesut AKIN yani MA Pozu diyorlar halk arasında benim bu pozuma :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol: