Muhabbet Edelim :)

Ynt: Muhabbet Edelim :)

Mesut AKIN' Alıntı:
Hakan abi ilgin için teşekkürler, Mehmet abiyle telefonda konuştuktan sonra eşim aradı, bademciği çok şişmiş hastaneye gidiyorum diyince apar topar çıktım işyerinden, ağrısı çok var ve antibiyotik verdiler :( çocukta emiyor hala :( çocuğa gecer antibiyotik dediler :(

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok geçmiş olsun Mesut ustam , valla havalar öyle bir oldu ki , benim oğlan da hasta oldu :( .Antibiyotik veriyorum , bronşite çevirmesin diye.Kız büyümüş Maşallah :), Allah hayırlı ömür versin ,sana ve ailene bağışlasın.Pek de sevimli Maşallah , ayy yerim ben onun mimik yanaklarını ... :)

Mesut abi yanmissin sanki :) gecmis olsun.prenses de buyumus :) masallah.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hadi ya üstad geçmiş olsun :-\ Ben de yok bir şey diyordum meğer sen o sıra nelerle uğraşıyormuşsun :embarras: Tekrar gelmiş geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin inşallah.

Bu arada kızımız maşallah epey büyümüş, daha dün gibi "Hayırlı olsun" dediğimiz günler :D

Hakan abi Mehmet abi ve Erinç teşekkür ederim, hanım baya halsiz 2 saat kadar önce yattı, kızımla oynuyoruz bizde 2 saattir ama şükür uykusu geldide yatırdım :) hayat müşterektir diyip bulaşıklara dalıyorum şimdi :D

Hakan abi doktor salgın var dedi zaten, hatta çocuktan uzak dur bulaşmasın dedi . Sizede çok geçmiş olsun abi , acil şifalar.

Mehmet abi valla eve geldim apar topar hanım doktora gitmiş elektrikler yokmuş ta muayene etmemişler , ah benim güzel memleketimin hali işte, içler acısı. Elektrik yok bilgisayar çalışmıyo, seni muayene edemem :S

Mesut AKIN' Alıntı:
Hakan abi ilgin için teşekkürler, Mehmet abiyle telefonda konuştuktan sonra eşim aradı, bademciği çok şişmiş hastaneye gidiyorum diyince apar topar çıktım işyerinden, ağrısı çok var ve antibiyotik verdiler :( çocukta emiyor hala :( çocuğa gecer antibiyotik dediler :(
Mesut çok geçmiş olsun. :( İnşallah tez zamanda iyileşir eşin.

Beren çok tatlı maşallah. :)

Türker iyi dileklerin için teşekkür ederim :) solaklar açılsın getiricem eşimle kızımı inşallah

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker iyi dileklerin için teşekkür ederim :) solaklar açılsın getiricem eşimle kızımı inşallah

Bakarsın ondan önce Arslanbey 'e gelirler ;) Bu arada hala telefon bekliyorum dönen olmadı :laugh:

Mesutcum çok geçmiş olsun, konuyu yeni gördüm kusurumuza bakma, acil şifalar dilerim. Kızın çok tatlıymış Allah uzun ömürler versin. :saygilar:

Estafurullah abi ne kusuru , çok teşekkür ederim abi :) dün gece baya zorlandım valla hem çocuk hem ev işi :D Rabbim eşlerimize sabır versin bizleri idare etmek zor dıştan kolay gözüksede :D hele Annelerimizin kıymetini insan çocuğu olunca anlıyor :)

Merhaba arkadaşlar,

2 gündür memlekette düğün hazırlıkları ile uğraşmaktan vakit bulup, foruma doğru düzgün giremedim :embarras: Az önce işlerin bir kısmı bitti, milleti yatırdım hemen PC başına geçtim :D

Valla ne yalan söyleyeyim, özlemedim RCKolik ailesini :D Umarım herkes iyidir, güzel bir haftasonu geçirmiştir ;)

3 gün daha memleketteyim ama cepten daha yakın takipte olacağım inşallah :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

2 gündür memlekette düğün hazırlıkları ile uğraşmaktan vakit bulup, foruma doğru düzgün giremedim :embarras: Az önce işlerin bir kısmı bitti, milleti yatırdım hemen PC başına geçtim :D

Valla ne yalan söyleyeyim, özlemedim RCKolik ailesini :D Umarım herkes iyidir, güzel bir haftasonu geçirmiştir ;)

3 gün daha memleketteyim ama cepten daha yakın takipte olacağım inşallah :)

abovvvvv kavgada söylenmez :laugh: :laugh: :laugh:

Yok yahu baksana resmen özlememiş, eee nede olsa oda artık evliler kervanına katılıyor, ;D

Aynen Yavuz abi :D yakında başlar yengenizden izin çıkmadı gelemiyorum, benim yerimede uçun yazmaya :D :D

Yenge oyle birine benzemiyor.bence mehmet abi crcden emin abi gibi olur.Allah bozmasin tamamina erdirsin.

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi